Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naświetlacze LED

( ilość produktów: 27 )

Naświetlacze LED, które możemy znaleźć również pod nazwą projektorów LED, to produkt, który stale utrzymuje swoją dużą popularność. Często mylone są z lampami halogenowymi, które okazują się sporą konkurencją dla naświetlacz. Jednak w porównaniu ze swoimi rywalami, naświetlacze LED wypadają dużo korzystniej pod względem ich wydajności oraz energooszczędności, która w dzisiejszych czasach okazuje się naprawdę nieocenionym aspektem. 

Naświetlacz LED - jaki wybrać?

Podczas wyboru naświetlacza należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, takich jak moc, ilość lumenów, czujnik ruchu, klasa szczelności, czy też barwa światła. 

W przypadku barwy, warto jednak przykuć do niej uwagę. Barwa zimna biała jest doskonałym wyborem w miejscach takich jak place, podjazdy billboardy reklamowe, czy też tereny otaczające budynek. Barwa ciepła biała to z kolei świetne rozwiązanie tam, gdzie sama barwa światła jest dużo ważniejsza, niż z kolei jego ilość. Ten odcień kierowany jest głównie w stronę oświetlania ścieżek ogrodowych, patio, tarasów, czy też elewacji budynków. Mamy również barwę neutralną, która oddaje kolory najbliżej tych rzeczywistych. Najlepiej dopasuje się do oświetlania klatek schodowych, drzwi wejściowych, jak i również billboardów oraz terenów wokół budynków.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu

Naświetlacze LED bez wbudowanego czujnika ruchu to bardzo dobre rozwiązanie do miejsc, gdzie wymagane jest stałe oświetlenie przestrzeni, np. na drzwiach wejściowych, billboardach lub na budynkach. Naświetlacze ledowe z czujnikiem ruchu to odwrotna sytuacja, czyli gdy nie potrzebujemy ciągłego światła. Jest to świetne rozwiązanie np. na przydomowy podjazd, furtkę, ścieżkę prowadzącą do domu lub pod garaż. Tego typu naświetlacz aktywuje się dopiero, gdy zostanie przecięta wiązka podczerwieni, poprzez poruszający się obiekt. Poza funkcją użytkową, można wykorzystać też funkcję prewencyjną, dzięki której naświetlacz będzie odstraszać nieproszonych na naszej posesji gości. Często zintegrowany z naświetlaczem czujnik ruchu posiada specjalny, wbudowany regulator,  dający nam dostęp do trzech parametrów, za pomocą których możemy manipulować zmiennymi takimi jak czas świecenia naświetlacza, czułość czujnika ruchu wraz z jego zasięgiem.

Naświetlacze LED 10W, 50W, 100W i więcej

Główny parametr, który wpływa na nasz finalny wybór naświetlacza, to oczywiście jego moc. Moc dobieramy oczywiście do naszych indywidualnych potrzeb i konkretnego umiejscowienia lampy. Na rynku, jak i w naszym sklepie, znajdziesz naprawdę ogrom możliwości. Tak naprawdę wartość ta waha się od 10 do 180W, w ekstremalnych przypadkach znajdziemy modele o mocy 1000 W. Jeśli zależy nam na oświetleniu przydomowego podjazdu, raczej nie warto brnąć w tak wielkie liczby. 

W przypadku naświetlaczy LED większą uwagę powinna przykuwać jednak ilość lumenów, która przewyższa jednak wartość watów. Dobrej jakości naświetlacz LED posiada skuteczność świetlną na poziomie 80 lumenów, przypadających na jeden wat. Wówczas naświetlacz o mocy 30W będzie miał tych lumenów ok. 2400. Podany przez nas przykład jest odpowiednikiem lampy halogenowej, której moc to już ok. 240W.

Profesjonalne naświetlacze LED w ofercie sklepu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkowo duży wybór naświetlaczy LED, które wpasują się w indywidualne potrzeby niemal każdej osoby. Od mocy, przez barwę, aż po ilość lumenów. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. 

Ponadto, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci sprawę, sprzedajemy również opakowania zbiorcze w bardzo korzystnych cenach, co okaże się nieocenionym rozwiązaniem, jeśli np. potrzebujesz naświetlaczy do swojego przedsiębiorstwa. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 523 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-31
Jak zwykle wszystko super!
2024-05-17
Wszystko ok, w terminie i solidnie.
pixel