Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Belki świetlówkowe LED

( ilość produktów: 4 )

Belka oświetleniowa LED to niezwykle popularne i bardzo tanie rozwiązanie, jeśli chodzi o oświetlenie techniczne pomieszczeń przemysłowych, magazynowych, garażowych, czy też warsztatów.

Czym jest belka ledowa?

Belki świetlówkowe LED to nowoczesne i energooszczędne zastępstwo dla tradycyjnego oświetlenia technicznego, które uznawane jest już za przestarzałe, nieefektywne i zużywające duże ilości prądu, co niekonieczne wypada już korzystnie przy dzisiejszych cenach prądu i stale rosnących rachunkach za energię elektryczną. Świetlówki LED dzielimy na pojedyczne i podwójne, dzięki czemu możemy dopasować je do indywidualnych potrzeb.

Belka na świetlówkę LED

Belki na świetlówkę LED pełnią rolę specjalnej oprawy, która występuje w różnych konfiguracjach. Różnią się one chociażby długością. Takie oprawy posiadają jednostronne zasilanie. Główne zalety takich belek świetlówkowych to wspomniana już przez nas energooszczędność, wytrzymałość oraz prostota samej instalacji.

Belki LED w zastosowaniach przemysłowych

Belka oświetleniowa LED to rozwiązanie szczególnie polecane do pomieszczeń wewnętrznych. Wyjątkowo dobrze sprawdzają się w garażach przydomowych, jak i tych wielkopowierzchniowych. Ponadto, belki LED są bardzo chętnie wybierane w przestrzeniach takich jak wszelkie pomieszczenia techniczne lub chociażby w kotłoniach i magazynach o różnych powierzchniach. Ze względu na liczne walory, z powodzeniem znajdą zastosowanie w warsztatach samochodowych, gdzie dobre oświetlenie pomieszczenia jest wręcz priorytetowe, jeśli chcemy przeprowadzić prawidłowy serwis.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 522 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
polecam
2024-05-17
Profesjonalna i szybka obsługa. Krótki termin realizacji.
pixel