Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Taśmy LED Paski LED

2020-02-17
Taśmy LED Paski LED
Taśmy, paski LED to prosty i wygodny sposób na źródło światła w dowolnym miejscu.

Taśmy i paski LED, to samoprzylepne paski z tworzywa sztucznego. Na paskach w równych odstępach rozmieszczone są diody. Nadają się do montażu na każdej płaskiej powierzchni, gdyż na swojej płaskiej stronie zamocowana jest taśma samoprzylepna.
Taśmy doskonale nadają się do montażu płaskich powierzchniach: ścianach, schodach sufitach, blatach mebli itp.

Dzięki zastosowaniu taśmy samoprzylepnej, do montażu taśmy nie potrzebne są żadne inne narzędzia montażowe, czy też ingerencja w materiał. 
Budowa taśmy zakłada możliwość jej przycięcia w taki sposób, żeby dopasować jej długość do długości podświetlanego elementu. Taśmę można przycinać i dopasowywać w dowolny sposób.

Ze względu na klasę szczelności, taśmy i paski występują w dwóch wersjach: wersje o podwyższonej klasie szczelności umieszczone w osłonie gumowej lub zatopione w żelu.

Węże LED
Węże LED zasilane są napięciem 230V. Ich dużą zaletą jest wysoka klasa szczelności. Nadają się do montażu w powierzchniach zamkniętych oraz do użytku zewnętrznego.
Na jednym przewodzie zasilającym można podłączyć aż do 50m węża led. Węże mają możliwość dopasowania co 1 metr.

NEON LED
Jest to rodzaj węża ledowego z niewidocznymi diodami, dająca równomierne światło na całej długości. W przypadku neon led istnieje możliwość formatowania kształtów. Świetnie sprawdzi się do napisów na elewacji, do tworzenia opisów, do efektownego podświetlenia pomieszczeń. Konstrukcja węża jest wodoodporna, odporna na zabrudzenie, kurz i uszkodzenia mechaniczne. Oświetlenie dostępne w wielu kolorach oraz wersji wielokolorowej RGB. Możliwość dopasowania długości co 1m. Maksymalna długość na jednym przewodzie zasilającym 50m.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 507 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Super lampki, polecam
2024-05-17
Wszystko ok, w terminie i solidnie.
pixel